Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Fotorelacja z obchodów Dnia Niepodległości w Warszawie 11.11.2021

przez w Historia

Brak naszej relacji live z powodu problemu z internetem (jak przypuszczamy ze względów bezpieczeństwa), jak i zgłaszania relacji na fejsbuku przez nieprzychylne osoby wyrażaniu patriotyzmu PolskiegoNasi działacze Klaudia, Lucynka, Franek, Paweł uczestniczyli w Marszu Niepodległości w Warszawie Marsz ruszył z ronda Dmowskiego po godzinie 13:00.

Przeszedł on Alejami Jerozolimskimi w kierunku Stadionu Narodowego Według naszych działaczy w marszu mogło uczestniczyć nawet do 150tyś osób.

Brak naszej relacji live z powodu problemu z internetem (jak przypuszczamy ze względów bezpieczeństwa), jak i zgłaszania relacji na fejsbuku przez nieprzychylne osoby wyrażaniu patriotyzmu Polskiego, takie jak prezydent Warszawy, który nie uczestniczy w marszach patriotycznych.

Brak naszej relacji live z powodu problemu z internetem (jak przypuszczamy ze względów bezpieczeństwa), jak i zgłaszania relacji na fejsbuku przez nieprzychylne osoby wyrażaniu patriotyzmu Polskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt