Kontakt: info@malopolskibunt.pl

List do krakowskich Policjantów

przez w Wolność

Drodzy Policjanci,

nadchodząca jesień i zima to będzie ostateczny sprawdzian naszego człowieczeństwa i tożsamości. Nie trzeba wiele szukać, żeby zobaczyć, do czego doprowadza globalna narracja i poczynania rządów – eliminacja gotówki, zabieranie podstawowych wolności obywatelskich, segregacja ludzi, rosnące ceny i inflacja, rozbijanie monolitu etnicznego przez zwiększoną migrację, zabieranie naszym dzieciom dostępu do normalnej edukacji, a przedsiębiorcom możliwości działania poprzez lockdowny. Liczne tragedie związane z problemami po szczepieniu w coraz większej liczbie rodzin, bezkarność polityków i drwienie z prawa. To nasza rzeczywistość.

Nie przykładajcie do tego ręki! Dzisiaj jesteście po drugiej stronie, ale pamiętajcie, że oni po wszystkim potraktują Was tak samo. Dla twórców nowego porządku jesteście tylko narzędziami. Będą Was kontrolować, dopóki nie uporają się z nami. Ostatecznie i tak stracimy wszyscy. Prosimy zatem: postawcie opór w imieniu Rzeczypospolitej, która tak jak w 1939 roku potrzebuje bohaterów i czynu. Nie dajcie się zapamiętać historii jako kolaboranci, lecz jako Bohaterzy.

Ten system, który realizują, chce nas zaszczuć i nastawić przeciwko sobie. Zwłaszcza Was – jako zbrojne narzędzie dla ich terroru. Wybierzcie zamiast tego dobro Narodu, a zobaczycie, ilu macie w nim przyjaciół i że też będziemy o Was walczyć. Ta jesień będzie decydująca – koniec z terrorem, koniec z segregowaniem obywateli, kaleczeniem eksperymentami naszych bliskich i rujnowaniem dobrobytu, który budowali nasi ojcowie. Odmowa bezprawnych rozkazów i bunt obywatelski to najlepsze, co możemy zrobić.

Chwała Wolnej Polsce!

Adam Hareńczyk
prezes Stowarzyszenia „Małopolski Bunt – Droga do Wolności”

Kraków, 28 września 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt