Kontakt: info@malopolskibunt.pl

VI Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

przez w Prawo, Wolność, Zdrowie

4 czerwca odbył się w Warszawie VI Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. W manifestacji wzięli udział działacze Małopolskiego Buntu: Basia, Marta, Mati, Olaf, Staszek, Jacek i sympatyzujący z naszym stowarzyszeniem Piotrek.

Protest rozpoczął się na placu Krasińskich, a wiec poprowadzili: Justyna Socha – inicjatorka i główna organizatorka Protestu i Grzegorz Płaczek. Głos kolejno zabierali: dr Dorota Sienkiewicz i dr Katarzyna Bross-Walderdorff (Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców), poseł Konfederacji „Wolność i Niepodległość” i zarazem prezes Konfederacji Korony Polskiej Grzegorz Braun, dr Piotr Witczak, mec. Arkadiusz Tetela, Jarosław Dąbrowski i Andrzej Michniewicz (stowarzyszenie Nauczyciele dla Wolności), Damian Garlicki (ratownik medyczny, współautor książki Zabójczy system), Marcin Rola (redaktor naczelny telewizji wRealu24.pl), Andrzej Poneta (Watahy Głosu Obywatelskiego) i dr Katarzyna Ratkowska.

Po przemówieniach uczestnicy ruszyli ulicami Warszawy. Z inicjatywy Olafa i Instytutu Spraw Obywatelskich na proteście pojawił się olbrzymi baner z napisem „NIE dla rządów korporacji”, który wraz z kolegami z Łodzi aktywiści Małopolskiego Buntu dzielnie nieśli, maszerując ulicami stolicy.

Red. Jacek Okarmus

Fot. Barbara Szwed

Relację filmową z Protestu można obejrzeć m.in. tu:

FOTOGALERIA

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt