Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Ena: O zdrowiu (2)

przez w Zdrowie

Nasz organizm działa na bardzo prostych zasadach – przestrzeganie jednej prostej zasady jest w stanie uchronić nas od wszelakich chorób.
To sobie zapamiętajcie raz na zawsze, a gdy jeszcze zechcielibyście się do tego stosować, to gwarantuję wam, że wszystkie choroby pójdą sobie precz.
Otóż – moi mili: w alkalicznym środowisku padają jak muchy wszystkie chorobotwórcze bakterie, grzyby i wirusy, choroby zatem nie mogą się rozwijać, natomiast w środowisku kwaśnym mają do tego doskonałe warunki. Zakwaszony organizm jest pełen stanów zapalnych i obolały.

Zapytacie skąd ten ból… a stąd moi drodzy, że ten kwas w ciele, który wyprodukowaliście swoim sposobem odżywiania, stylem życia, stresem, swoimi negatywnymi myślami najzwyczajniej w świecie żre żywcem i pali wasze komórki.

To takie proste – zamienić środowisko Z KWAŚNEGO NA ALKALICZNE, tyle wystarczy.

A więc do roboty. Zaglądajcie tu częściej, a poprowadzę was za rękę i pomogę wam do tego dobrostanu dojść, tak aby było krótko, bezboleśnie i żeby was nie zanudzić, a podać wszystko na talerzu i aby to była sama esencja.

Nie obiecuję tylko tego, że to będzie całkiem łatwe i szybkie. Krok po kroku. Będę z wami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt