Kontakt: info@malopolskibunt.pl

„Health Impact News”: Szczepionkowe oszustwo związane z polio powraca!

przez w Zdrowie

Na łamach dziennika „Healt Impact News” ukazał się artykuł Briana Shilhavy’ego pt. Oszustwo związane z polio powraca, aby przestraszyć więcej rodziców i spowodować, aby szczepili swoje dzieci. Szczepionki NIGDY nie wyeliminowały polio, szczepionki POWODUJĄ polio!

Coraz większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, że całe uzasadnienie szczepienia ludzi opiera się na dogmacie, a nie na nauce, ponieważ wiele osób (chyba po raz pierwszy) kwestionuje obecnie zdanie tych, którzy kontrolują program szczepień na całym świecie, w wyniku czego wielu ludzi decyduje się nie uczestniczyć dalej w tym niemal religijnym kulcie.

Obecnie widać to po bardzo małej liczbie rodziców, którzy decydują się na podanie swym małym dzieciom śmiertelnych „szczepionek” na COVID-19. Na przykład, w artykule opublikowanym kilka tygodni temu w „Philadelphia Inquirer” informowano:

„Tylko 4% dzieci poniżej 5. roku życia w Pensylwanii otrzymało dawkę szczepionki COVID-19”.

Globaliści już publicznie ogłosili swoje plany na kolejną wielką PLANDEMIĘ, która obecnie trwa i budowana jest na „epidemii małpiej ospy” wśród gejów. Ale w ciągu ostatnich kilku tygodni media korporacyjne opracowały kolejną taktykę zastraszania, która wydaje się być wymierzona w dzieci: stwierdzono bowiem, że polio powraca, w oparciu o rzekome wykrycie „wirusa polio” w systemach oczyszczania ścieków i uzdatniania wody. Ten „wirus polio” został ponoć wykryty w Londynie i Nowym Jorku.

Associated Press poinformowała kilka dni temu:

W Londynie dzieci w wieku od roku do 9 lat zostały zakwalifikowane do dawki przypominającej szczepionki przeciw polio, po tym jak brytyjskie władze zdrowia publicznego poinformowały o znalezieniu dowodów na to, że wirus rozprzestrzenił się w wielu obszarach miasta, choć nie stwierdziły żadnych przypadków choroby paralitycznej u ludzi. Brytyjska Health Security Agency poinformowała, że wykryła wirusy pochodzące z doustnej szczepionki przeciw polio w ściekach ośmiu londyńskich dzielnic. Analiza próbek wirusa wykonana przez agencję sugerowała, że „transmisja wyszła poza ścisły krąg kilku osób”. Agencja powiedziała, że nie znaleziono nikogo zarażonego wirusem i że ryzyko dla szerszej populacji jest niskie. Decyzja o oferowaniu małym dzieciom dawek przypominających była środkiem ostrożności. „Zapewni to wysoki poziom ochrony przed paraliżem i pomoże ograniczyć dalsze rozprzestrzenianie się wirusa” – poinformowała AP. (źródło)

Ale oto prawda, która albo nie jest podawana, albo jest ukryta w szczegółach raportów: te rzekome „wirusy polio” pochodzą od osób, głównie dzieci, które zostały zaszczepione „żywą” doustną szczepionką przeciw polio (OPV), która jest zakazana od dziesięcioleci w bogatszych krajach. Dlaczego jest zakazana? Ponieważ dobrze wiadomo, że szczepionki te powodują przenikanie czynnika zakaźnego do stolca i moczu, a przez to infekowany może być system oczyszczania ścieków i wody. Zamiast jednak zakazać stosowania tych wysoce toksycznych i niebezpiecznych szczepionek, nadal są one rozpowszechniane w biedniejszych krajach Afryki i Azji (w ostatnich latach szczególnie w Afganistanie i Pakistanie).

Zakazana w krajach zachodnich i Izraelu doustna szczepionka przeciw polio nie cieszy się zaufaniem w biednych krajach i często spotyka się z oporem wśród rodziców, m.in. w Pakistanie i Afganistanie, gdzie szczepienia są narzucane ludności pod groźbą użycia broni; fot. Asif Hassan (AFP)

 

Historia szczepionki przeciw polio i stojąca za nią korupcja to temat, który poruszamy od ponad dekady w „Health Impact News”. Byliśmy z tego powodu atakowani i cenzurowani, ponieważ wysunęliśmy, oparte na dowodach, twierdzenia, że:

  1. szczepionka przeciw polio nigdy nie wyeliminowała „polio”, ponieważ po prostu zmieniono nazwy objawów związanych z „polio”, aby stworzyć pozory, że polio zniknęło, oraz
  2. jedynymi osobami zakażonymi „wirusem polio” są dziś osoby, które zostały zaszczepione żywą doustną szczepionką przeciw polio.

Przez lata media korporacyjne nazywały to „teorią spiskową”, ale prawda stała się tak oczywista, że w 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy przed nadejściem „pandemii COVID”, media korporacyjne w końcu przyznały, że jedyne przypadki polio na świecie były spowodowane szczepionką przeciw polio. NPR (National Public Radio) nawet zrobiło na ten temat cały program. Zobacz: Wielkie Media farmaceutyczne i korporacyjne przyznają wreszcie, że doustna szczepionka przeciw polio jest porażką: powoduje polio, zamiast mu zapobiegać.

Podobnie jak w całym oszustwie COVID-19, uczciwi lekarze przez lata ujawniali korupcję w kampaniach szczepień przeciw polio, wyraźnie stwierdzając, że szczepionki przeciw polio były problemem, a nie rozwiązaniem. Ale zostali ocenzurowani, a nawet uciszeni.

CAŁY ARTYKUŁ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt