Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Rolnicy w całej Europie protestują, solidaryzując się z holenderskimi farmerami

przez w geopolityka, Żywność

Rolnicy w całej Europie protestują, solidaryzując się z holenderskimi farmerami, ponieważ Zielony Ład zabiera im gospodarstwa i wywołuje niedobory żywności – pisze 7 lipca 2022 r. Brian Shilhavy na stronie VaccineImpact.com.

Jeśli jeszcze nie doszliście do wniosku, że polityka rządu mająca na celu przejście na Nowy Zielony Porządek Świata to atak na ludzkość, którego celem jest zmniejszenie światowej populacji w imię „ratowania planety”, to czas się obudzić, bo to jest wojna!

Protesty rolników są w tym tygodniu w całej Europie, głównie aby solidaryzować się z rolnikami w Holandii, ponieważ nowa polityka rządu w celu zmniejszenia emisji „azotu” grozi zamknięciem prawie 50% krajowych gospodarstw rolnych.

Biorąc pod uwagę fakt, że Holandia jest drugim co do wielkości eksporterem żywności na świecie (jedynie Stany Zjednoczone eksportują więcej żywności), działania te mają znaczący wpływ również na tych z nas, którzy mieszkają w Ameryce.

Wciąż trudno uwierzyć, że jest to globalny plan zmniejszenia światowej żywności i zabicia znacznej części światowej populacji w imię „ratowania planety”, plan, który został wdrożony i działa od ponad półtora roku, gdy szczepionki przeciw COVID-19 zostały uzbrojone w broń do zabijania i okaleczania ludzi.

Jak to zwykle bywa w przypadku opisywania protestów, tę wiadomość najlepiej jest przekazać za pomocą filmów nakręconych na żywo przez osoby w różnych miejcach na świecie. Oto więc nasz raport wideo, który daje przegląd w mniej niż 15 minut.

Film dostępny jest na Bitchute Channel i Odysee Channel.

Oryginalny tekst dostępny TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt