Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Ena Zychowicz: „Polski rząd celowo rujnuje gospodarkę”

przez w Ekonomia, patriotyzm, Wolność
Fot. Szymon Korta (gazetakrakowska.pl)

Kocham, lubię, szanuję Rosjan, Ukraińców, Polaków, Białorusinów, Niemców i wszystkich ludzi. Nie Rosjanin mi wrogiem, ani Ukrainiec, ani Białorusin, ani Niemiec, ale władza – nierząd zainstalowany w każdym państwie. NWO, WHO, NATO – won! Tak dla pokoju, nie dla wojny! – mówiła 15 października Ena Zychowicz, aktywistka Małopolskiego Buntu podczas krakowskiego protestu „Nie ma chleba bez wolności”.

Polski rząd, a raczej antypolski, celowo rujnuje gospodarkę i z premedytacją doprowadza do inflacji. A inflacja to przecież rabunek naszych oszczędności. Krok po kroku politycy doprowadzają do destabilizacji ekonomicznej naszego kraju, rozdając nasze pieniądze na prawo i lewo i oddają za bezcen nasze bogactwa naturalne, zamykaja kopalnie, niszczą i sprzedają nasz rodzimy przemysł. Wprowadzają niczym nie uzasadnione lockdowny i ograniczenia, za ciężkie pieniądze kupują dla nas bez naszej zgody preparaty inżynierii genetycznej, mordują, na początku plandemii nadrukowali pieniędzy i dali Wam, Przedsiębiorcy, tzw. tarcze ratunkowe za to, że daliście się zamknąć na podstawie bezprawnego lockdownu […]

Całość manifestacji i wieczornej debaty można obejrzeć w relacji telewizji wRealu24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt