Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Dr Zbigniew Martyka: Jestem oskarżany o kwestionowanie powszechnego testowania, natomiast nikt nie odpowiedział za nadmierne zgony

przez w Prawo, Zdrowie

Dr. n. med. Zbigniew Martyka został wezwany jako obwiniony przez Sąd Lekarski. Rozprawa dyscyplinarna ma odbyć się 19 grudnia bieżącego roku o godzinie 11.00 w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie przy ul. Krupniczej 11a.

„Dzisiaj jestem oskarżany o kwestionowanie powszechnego stosowania testowania, natomiast nikt nie odpowiedział za nadmierne zgony spowodowane błędną polityką, która uniemożliwiała dotarcie pacjentowi do lekarza i podjęcie właściwego leczenia” – mówił dr. n. med. Zbigniew Martyka, internista, specjalista chorób zakaźnych, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Jak podaje Radio Maryja 6 grudnia: „Postępowanie przeciwko dr. n. med. Zbigniewowi Martyce zostało wszczęte w związku z donosem złożonym przez Michała Biedziuka”.

Zachęcamy do zapoznania się z CAŁYM ARTYKUŁEM na stronie Radia Maryja oraz z wywiadem przeprowadzonym z dr. Martyką.

Fot. Wojciech Olkuśnik (PAP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt