Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Pikieta w obronie Pani Kurator i nauczycieli – 10 stycznia, 12:00, ul. Szlak 73, Kraków

przez w Zdrowie

GODZINA 12:00 Ulica Szlak 73, Kraków, 10 stycznia

Pani Kurator Barbara Nowak miała odwagę stanąć w obronie uczniów i nauczycieli wobec bezprawnego przymusu szczepień.

Stowarzyszenie Małopolski Bunt złoży pismo do Wojewody Małopolskiego w związku z nagonką medialną na Panią Kurator Barbarę Nowak.

Zabierzmy flagi, transparenty, trąbki. Pokażmy poparcie dla tej odważnej kobiety. Swojej opinii pani Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty ani w jednym milimetrze nie musi się wstydzić, nie musi za nie przepraszać ani się z tych słów wycofywać.

pikieta-kurator-nowak

Międzynarodowy Komitet Bioetyczny oraz Światowa Komisja ds. Etyki Wiedzy Naukowej i Technologii – ciała doradcze UNESCO, wyrażają sprzeciw wobec obowiązku szczepień oraz uzależnienia zatrudnienia od zaszczepienia się. Mają więc takie samo stanowisko jak Pani Kurator!

Są to najważniejsze ciała zajmujące się bioetyką na świecie – odpowiedniki WHO, tyle że w dziedzinie bioetyki właśnie.

Skandaliczne są próby uciszania głosu, który występuje w obronie, jak to zauważa UNESCO, podstawowych praw jednostki! Musicie przyjść i wesprzeć Panią Kurator oraz nauczycieli, którzy od 1 marca będą poddawani obowiązkowym szczepieniom! Protestujmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt