Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Tyrania wciąż wygrywa

przez w Zdrowie

Łatwo stracić czujność, gdy sklepy są otwarte, a miasta pełne ludzi, ale trzeba mieć świadomość, że nadal żyjemy w świecie, gdzie FASZYZM WYGRYWA. Wydarzenia z dzisiejszego dnia:

  • Pracownicy w Nowej Zelandii, którzy mają bliski kontakt z klientami – ci, którzy pracują w restauracjach, siłowniach, barach i salonach fryzjerskich – zostaną PRZYMUSOWO zaszczepieni przeciwko Covid-19. Przypominamy: testy kliniczne III fazy nadal trwają.
  • Hongkong będzie wymagał od osób przybywających z krajów „wysokiego ryzyka” – w tym ze Stanów Zjednoczonych i dużej części Europy – spędzenia 21 dni na kwarantannie. 3 tygodnie w zamknięciu, bo kilka próbek zabarwiło się na troszkę inny kolor!
  • FDA głosowało za zaleceniem podania pediatrycznej dawki szczepionki Pfizer dzieciom w wieku od 5 do 11 lat. Przypominamy, że do dziś nie są znane w 100% skutki uboczne, w szczególności te długoterminowe jak reakcja zależna od przeciwciał.
  • Chiny nakazały dziś zamknąć miasto Lanzhou po tym, jak zgłosiły 39 przypadków w ciągu ostatniego tygodnia. 39 pozytywnych wyników testu i lockdown całego miasta!

Źródło: https://www.nytimes.com/2021/10/26/briefing/climate-glasgow-un-myanmar-pakistan-cricket.html?fbclid=IwAR3JKuOwK6xJ_DOnm_B9TsnCfWt0oPePwBNrzi1QrTjr_SUv7_nVMx1r4BI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt