Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Pikieta informacyjno-uświadamiająca na Szewskiej

przez w Wolność

Czym jest dla Ciebie Wolność? Czy mamy w Polsce demokrację? Co dla Ciebie znaczy słowo Rzeczpospolita? To niektóre z pytań, które zadamy dziś mieszkańcom Krakowa podczas akcji informacyjno-uświadamiającej na ulicy Szewskiej. Początek o godzinie 16.00.

Jako naród mamy olbrzymie doświadczenia, mieliśmy wspaniałe elity, które zostały wymordowane podczas II wojny światowej, jednak duch w narodzie polskim jest wielki! Odkrywamy dla społeczeństwa polskiego zakryte przez system rzeczy na nowo i wracamy do źródeł, polskie elity odradzają się w nas samych. System i globalne korporacje postawiły wszystko na jedną kartę, mają plan, jak nas zniewolić do końca, tak żebyśmy już nie powstali, i realizują go!
To jest moment, w którym musimy się bronić. Jak wiadomo, najlepszą obroną jest atak, jednak nie zamierzamy atakować systemu, bo doszliśmy do tego, że to nie ma sensu, system jest olbrzymi i ma swoje narzędzia, by nas represjonować – poleglibyśmy na wstępie!

Zamierzamy odłączyć się od tego systemu, jak Neo w Matrixie, zamierzamy pokazać wam, że mamy większy plan, złożony plan, w którym jedno wynika z drugiego, i nie jesteśmy w nim sami, może to właśnie ta „Iskra z Polski”, która jeżeli się powiedzie, pokaże innym narodom, jak się uwolnić od jarzma globalistycznych korporacji, która da narzędzie innym organizacjom wolnościowym w całej Polsce, by się rozrastać i wzrastać. To oparty o demokrację bezpośrednią, współdziałający z demokracją finansową równoległy system!

Obecny system nas niewoli, jest okupantem, który wykorzystuje nas, naszą ciężką pracę, nasze pomysły. Rządzący i posłowie nie robią nic, by zmienić ten system, chociaż wiedzą jak – tam również są inteligentni ludzie (ale jak widać nie mądrzy), są już tak zakorzenieni w systemie że uważają naród za parobków, którzy będą na nich pracowali!
Mamy zamiar pokazać systemowi, że to właśnie my, których obecny system wykorzystuje, jesteśmy zarazem jego piętą achillesową i jak się zjednoczymy i odłączymy od obecnego systemu, to oni nic bez nas nie znaczą!

Za czasów I Rzeczypospolitej byliśmy potęgą, byliśmy zarazem monarchią, jak i republiką, a król nie rządził – rządziło prawo! Czy prawo jest obecnie po stronie narodu? Kiedyś panowała demokracja bezpośrednia wśród rodów szlachty, nasza Rzecz była faktycznie Pospolita. Panowała wolność wyznaniowa, finansowa, a jako pieniądz mieliśmy dwie waluty: wewnętrzną i zewnętrzną, i każdy chciał się do nas dołączyć…

11 listopada będzie w tym roku dniem, w którym odbędą się trzy ważne wydarzenia:

  • Marsz Niepodległości w Warszawie
  • Zrzucenie jarzma w Kaliszu
  • emisja polskiego Husara

Obecnie kto jest świadomy, ten wie, co się dzieje, kogo udało się obudzić, ten przejrzał na oczy, reszta z naszych rodaków może przejrzy w miarę naszych następnych działań, bo nadszedł czas działań, czas ofensywy, dlatego wzywamy: DOŁĄCZAJCIE SIĘ!

Poniżej relacja z debaty, która odbyła się niedawno na kanałach: Andy Choinski i Ziggy Texas – przedsmak tego, co się dzieje, o czym mowa w tym wpisie i do czego zmierzamy.

Red.: Jarosław Osiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt