Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Zatrzymajmy eksperymenty na dzieciach i młodzieży!

przez w Wolność, Zdrowie

Małopolski Bunt zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na pikietę pod hasłem „Chrońmy nasze dzieci i młodzież przed eksperymentem medycznym”. Pikieta odbędzie się przed Centrum Badań Klinicznych Jagiellońskiego Centrum Innowacji w Krakowie na ul. Bobrzyńskiego 14c. Jest to jednostka medyczna, która zgodnie z wytycznymi polskiego rządu poddaje dzieci i młodzież niebezpiecznym eksperymentom.

Witajcie, Koleżanki i Koledzy z różnych środowisk!

Jest sprawa. I to bardzo ważna!!!

Na co dzień jesteśmy różnymi ludźmi, z różnymi ideałami, wartościami, inaczej patrzymy na świat, ciągle dajemy się dzielić. Jest ogniwo, które bezsprzecznie łączy wszystkich z nas bez względu na priorytety. Ogniwem tym są… DZIECI!!!

One są przyszłością, niestety już w 9 punktach w całej Polsce dokonuje się eksperymentów medycznych na dzieciach i młodzieży. Dzieci nie są królikami doświadczalnymi, mało tego: nie chorują na covid. Stańmy wspólnie ponad podziałami i zatrzymajmy ten okrutny proceder! Pokażmy, że nie jest nam obojętny los dzieci, zwłaszcza tych, które w domach dziecka – bez zgody, przy zamkniętych drzwiach – są szczepione…

ŁAPY PRECZ OD NASZYCH DZIECI!!!

Stop Eksperymentom na dzieciach i młodzieży!!!

Chrońmy dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt