Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Na niemieckiej stronie www.gmx.net pojawił się krótki artykuł na temat zgonu poszczepiennego…

przez w Zdrowie

Na niemieckiej stronie www.gmx.net pojawił się krótki artykuł na temat zgonu poszczypawkowego 12-letniego chłopca w dwa dni po przyjęciu drugiej dawki szczypawki Bion*Tech / Pfi*zer.

Chłopiec miał cierpieć na ciężkie schorzenia współistniejące. Artykuł ten jest na tyle wstrząsający, że zdecydowaliśmy się go zamieścić tutaj do waszej wiadomości, przetłumaczyła i zredagowała go dla was nasza koleżanka Eva, a jest on z 04.11.2021

Dwunastolatek z okręgu Cuxhaven zmarł prawdopodobnie w wyniku szczypawki przeciw koronce • Obecne wyniki autopsji sugerują taki związek, końcowe sprawozdanie nie jest jeszcze dostępne. • Chłopiec miał szczególnie ciężkie choroby współistniejące: choroby serca naczyń krwionośnych. • Tak poważne niepożądane odczyny poszczepienne ze skutkiem śmierci występują niezwykle rzadko. Dwunastoletni chłopiec z okręgu Cuxhaven prawdopodobnie umarł w wyniku szczypnięcia przeciw koronce.

Ostateczne sprawozdanie z autopsji w czwartek wieczorem nie było jeszcze dostępne. „Obecny stan autopsji sugeruje związek”, powiedziała Kirsten von der Lieth, rzeczniczka prasowa okręgu. Sekcja zwłok w Instytucie Medycyny Sądowej Uniwersyteckiego Centrum Medycznego Hamburg-Eppendorf została zakończona, ale próbki są nadal badane. „Zakładamy, iż ze względu na zapalny charakter tego przypadku potrzebne są uzgodnienia dokładniejsze niż normalnie” – dodała.

Dziecko, które wcześniej chorowało, zmarło w dwa dni po drugim szczypnięciu preparatem Bion*Tech. Dziecko miało w przeszłości szczególnie poważne choroby współistniejące. Według doniesień Instytutu Paula Ehrlicha (PEI) w Langen (Hesja), dziecko miało poważne choroby współistniejące, w tym chorobę serca i choroby układu krążenia.

Zgłoszenia zgonów dzieci i młodzieży w związku ze szczepieniem na Covid-19 są niezwykle rzadkie. Do 30 września (2021) PEI wymienia pięć takich możliwych przypadków u osób w wieku od 12 do 17 lat, które odnoszą się do zgonu w ciągu 2 do 24 dni po szczypnięciu produktem Bion*Tech. Według PEI co najmniej trzech z tych nastolatków miało poważne choroby w przeszłości. ( Czy to oznacza, ze dwa przypadki były bez chorób współistniejących??? – pyta nasza koleżanka )

Według własnych oświadczeń, PEI nie oceniła jednak dotąd żadnego ze zgonów po szczypnięciu na C19 wśród 12-17-latków zgłoszonych z Niemiec jako prawdopodobnych lub prawdopodobnie przyczynowo związanych ze szczypnięciem na koronkę. ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) Dla porównania: zgodnie z tygodniowym raportem Instytutu Roberta Kocha (RKI) do 28 października 2021 zgłoszono 29 potwierdzonych zgonów związanych z koronką wśród osób poniżej 20 roku życia.

W 19 przypadkach dostępne były informacje o przebytych chorobach w przeszłości. ( Pozostaje 10 osób zmarłych bez chorób współistniejących – według logiki którą zastosowała Eva ) Proszę zauważyć, że dane tych instytutów bardzo się od siebie różnią, nie można ich porównać, bo przedziały wiekowe osób zmarłych są inne, poza tym w przypadku RKI nie jest podany okres pomiędzy szczypnięciem a zgonem.

Przepraszamy was za użyte kolokwializmy typu „szczypawka, szczypnięcie, koronka”, związane są one z cenzurą która kwitnie na portalach społecznościowych o której dobrze wiemy.

Źródło:
https://www.gmx.net/magazine/news/coronavirus/zwoelfjaehriger-vorerkrankungen-gestorben-corona-impfung-todesursache-36317846

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt