Kontakt: info@malopolskibunt.pl

Pikieta na Bobrzyńskiego w Krakowie pod hasłem „Chrońmy nasze dzieci i młodzież przed eksperymentem medycznym”

przez w Wolność, Zdrowie

W ramach akcji „Chrońmy nasze dzieci!” członkowie Małopolskiego Buntu przeprowadzili pikietę pod Centrum Badań Klinicznych Jagiellońskiego Centrum Innowacji w Krakowie na ul. Bobrzyńskiego 14c. Jest to jednostka medyczna, która zgodnie z wytycznymi polskiego rządu poddaje dzieci i młodzież niebezpiecznym eksperymentom medycznym.

Jesteśmy apolitycznym ruchem społecznym, działającym na terenie Małopolski i poza nią. Przeciwstawiamy się bezprawiu, które dotyka nas wszystkich w związku z tzw. „pandemią covid”: eksperymentowaniu na dzieciach i dorosłych, segregacji sanitarnej, nielegalnym nakazom i zakazom związanym z blokowaniem prowadzenia działalności gospodarczych, kwarantannom – izolowaniu członków rodzin, przymuszaniu do stosowania środków dezynfekujących czy masek ochronnych i rękawiczek foliowych mających destruktywny wpływ na organizm człowieka.

Red.: Jaro Slav

Jeżeli zgadzasz się z naszym niezadowoleniem wobec działań rządów, a denerwuje Cię rozpisywanie się na Fb lub w innych mediach i nie możesz uczestniczyć w naszych działaniach, wesprzyj nas lub udostępnij naszą zrzutkę:

https://zrzutka.pl/btwypx

Dołóż własną cegiełkę do walki z łamaniem prawa!

Relacja telewizji PCH24 Polonia Christiana:

Relacja Lucyny Szlachetnie Urodzonej (MB):
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=685248496208275&id=100003147500065

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Małopolski Bunt